مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت انواع گلدان پلاستیکی آپارتمانی گلپونه

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع گلدان مناسب گیاه آپارتمانیبرتری گلدان پلاستیکیقیمت گلدان پلاستیکی آپارتمانی گلپونه
گلدان پلاستیکی آپارتمانی

بسیاری از افراد برای آپارتمان و ویلای خود به دنبال انواع مدل های جدید گلدان پلاستیکی آپارتمانی در طرح های مربعی و گرد هستند. این گلدان ها توسط شرکت کارخانه گلپونه با قیمت ارزان به فروش می رسد.

انواع گلدان مناسب گیاه آپارتمانی

بسیاری از افراد علاقه زیادی به نگهداری انواع گیاهان آپارتمانی نظیر سانسوریا، شفلرا، دیفن باخیا، پتوس، برگ بیدی، انواع ساکولنت ها، بابا آدم و… در خانه دارند تا بتوانند فضای طبیعی و لذت بخشی را به وجود بیاورند.

گلدان پلاستیکی آپارتمانی

این گیاهان دارای نگهداری بسیار راحتی می باشند و برای کسانی که زندگی شهرنشینی آپارتمانی دارند و آنچنان فرصتی برای رشد و پرورش حرفه ای گیاه ندارند، بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. زیرا با صرف کمترین وقت و هزینه می توان از داشتن فضایی طبیعی در خانه بیشترین لذت را برد.

برخی از این گیاهان نظیر سانسوریا به کمترین میزان آبیاری در هفته (در فصول سرد هر دو هفته یکبار) و تکثیر بسیار راحت از طریق جوانه و برگ می باشند. البته محل نگهداری گیاه، یعنی گلدان نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

گلدان پلاستیکی آپارتمانی

گلدان های بسیاری در بازار وجود دارند که برای گیاهان استفاده می شوند. گلدان شیشه ای، سرامیکی، سیمانی، سفالی، چوبی، پلاستیکی و… از این نوع می باشند. در این میان گلدانی بیشتر مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد که مزیت ها و برتری های بیشتری نسبت به بقیه داشته باشد.

برتری گلدان پلاستیکی

تقریبا در تمام شهرها که برویم و به بازار گل و گیاه آنها سری بزنیم، می بینیم که تنوع فروش گلدان پلاستیکی از بقیه مدل گلدان ها بیشتر می باشد. علت آن نیز مزایای این جنس گلدان می باشد.

گلدان پلاستیکی آپارتمانی

وزن کم و جابجایی راحت، تنوع رنگ و طرح بدنه، در دسترس بودن، انعطاف پذیری و عدم شکنندگی، قیمت بسیار ارزان و ماندگاری بالا از مزایای اصلی گلدان پلاستیکی می باشد.

گلدان پلاستیکی آپارتمانی

همه این مزایا باعث شده این نوع گلدان با مدل های بسیار متنوعی که در بازار تولید می شود، بسیار مورد استقبال و پذیرش مشتریان قرار بگیرد.

از انواع مدل های گلدان پلاستیکی آپارتمانی نیز می توان موارد زیر را نام برد:

گلدان پلاستیکی آپارتمانی

همه این گلدان ها دارای طرح ها و رنگ های زیادی می باشند و می توانند نظر بسیاری از افرادی که می خواهند یک گلدان زیبا برای گیاه آپارتمانی خود انتخاب کنند را به خوبی جلب کند.

قیمت گلدان پلاستیکی آپارتمانی گلپونه

قیمت گلدان پلاستیکی آپارتمانی برای کسانی که قصد خرید عمده دارند نسبت به کسانی که تنها یک تا چند عدد گلدان برای خانه خود می خواهند بخرند، از اهمیت بسیار بیشتری برخوردار می باشد. اما باید بدانیم مشتری امروز به هر دلیلی به دنبال قیمت ارزان تر می باشد. از این رو به جستجوی اینترنتی روی می آورد تا با مقایسه قیمت ها بتواند فروشگاه اصلی شرکت کارخانه را پیدا کند.

تولید گلدان پلاستیکی در کارخانه گلپونه در تهران صورت می پذیرد و این گلدان ها در انواع مدل رنگی آپارتمانی توسط مدیر فروش به مشتریها ارائه می شوند، سپس مشتری ها با توجه به فضایی که در اختیار دارند و گیاهی که می خواهند در گلدان نگهداری کنند، گزینه مناسب را انتخاب می کنند و در مورد خرید راهنمایی می شوند.

حسن خانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه پاساک پلاست شما را به خرید بهترین محصولات پلاستیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید